×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 13 Lipca 2020 roku.

Chojniccy policjanci zatrzymali poszukiwanego, bo ... nie miał maseczki


Dodane: 2020-05-26

Od ponad miesiąca obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, transporcie zbiorowym, a także wtedy, gdy podróżujemy samochodem z osobą nie mieszkającą z nami na co dzień. Przestrzegania tego nakazu pilnują policjanci.

Do interwencji w Chojnicach doszło dwa dni temu, gdzie funkcjonariusze patrolując rejon miasta zauważyli mężczyznę, który przemieszczając się jedną z ulic nie miał w ogóle maseczki, ani innego elementu, który przysłoniłby nos i usta. Mundurowi zatrzymali się i chcieli zwrócić pieszemu uwagę i wytłumaczyć jak ważne jest bezpieczeństwo swoje jak i innych. Mężczyzna w trakcie legitymowania był podenerwowany, podawał nie swoje dane personalne i próbował oddalić się z miejsca interwencji. Szybko okazało się jaki był powód jego zachowania. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych policji okazało się, że 36-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży z włamaniem. Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił prosto za mury więzienia.

Źródło - www chojnickiej Policji.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.