×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Z chojnickiego Rynku do Wielkich Chełmów na rowerach z Szurkowskim


Dodane: 2015-09-13

Reportaż z II Rajdu Kaszubskiej Marszruty, który odbył się w sobotę 12.09.2015. Chojnicki etap rozpoczął się na Starym Rynku. Honorowego uczestnika Rajdu Ryszarda Szurkowskiego przedstawił Andrzej Beger, komandor Rajdu; powitał pomysłodawca Rajdu Wicestarosta Chojnicki Marek Szczepański oraz Roman Guzelak, prezes Promocji Regionu Chojnickiego. Z Rynku ścieżkami rowerowymi Kaszubskiej Marszruty grupa udała się przez Charzykowy, Swornegacie do Wielkich Chełmów. W nagraniu zawarto zapis uroczystego otwarcia na Rynku, przejazd charzykowską promenadą, przejazd pomiędzy Bachorzem, a M.Sworami, postój w Małych Swornegaciach (wypowiedzi Marka Szczepańskiego i wójta Zbigniewa Szczepańskiego), przejazd w Drzewiczu i finał na placu przy szkole w Wielkich Chełmach (m.in. wywiad Romana Guzelaka z Ryszardem Szurkowskim, wypowiedź Marka Szczepańskiego).

I część relacji z Rajdu - dwa wywiady Chojnice TV z Ryszardem Szurkowskim (Małe Swornegacie i Wielkie Chełmy).


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.