×
Dzisiaj jest Wtorek, 18 Grudnia 2018 roku.

Konferencja prasowa burmistrza Arseniusza Finstera - 8.01.2016


Dodane: 2016-01-08

Część zapisu transmisji konferencji prasowej burmistrza Arseniusza Finstera, która nie obejmuje jedynie wypowiedzi nt. śmierci Edmunda Pięknego, z 8 stycznia 2016 roku.

0.00 - w styczniu 2017 z inicjatywy burmistrza będzie referendum ws. likwidacji Straży Miejskiej; niewykluczone umieszczenie w nim dodatkowych pytań; na prośbę burmistrza Tadeusz Rudnik złożył dymisję z funkcji komendanta Straży Miejskiej, zostanie pracownikiem Wydziału Komunalnego; Arkadiusz Megger jest nowym komendantem SM; we wtorek 12.01 o g.12 w sali obrad RM pożegnanie T.Rudnika; będzie nowelizacja budżetu 2016 poprzez zdjęcie z niego dochodu z mandatów w kwocie 200 tys. zł; prawdopodobnie ilość samochodów w SM zmniejszy się z 4 na 2; będzie obniżona opłata manipulacyjna.

Wywiad z Kamilem Kaczmarkiem z 11.01.2016, w którym skomentował powyższy plan działań burmistrza ws. Straży Miejskiej.

18.50 - o miejskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zakresie pomocy udzielanej przez UM; braku w br. pomocy ze strony wojska; 

20.00 - w piątek 8.01 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami domów przy ul. Nad Dworcem 10 i 12; w przyszłym tygodniu w Gdańsku burmistrz będzie w sprawie uruchomienia dla nich odszkodowań za lokale rozmawiał z władzami województwa. Planowane jest także spotkanie w przyszłym tygodniu z władzami spółki energetycznej ws. tegorocznych inwestycji w Chojnicach

24.45 - 24 stycznia kolejna sesja Rady Miejskiej; o budowie ścieżki rowerowej w Lasku Miejskim wzdłuż ul. Morozowa w stronę Chojniczek; będzie ścieżka rowerowa do Igieł; remont ul. Strzeleckiej będzie w 2017 r. mimo braku dotacji z programu "schetynówek".

27.00 - Stowarzyszenie Sabat Człuchowskich Szefowych zaprasza w sobotę 9.01 na g.11.30 na "Śniadanie z Sabatem dla WOŚP". Odbędzie się w Canpolu w Sieroczynie k.Człuchowa. W programie pokaz mody, występy wokalne i taneczne, pokazy Centrum Małej Robotyki, kiermasz fantów.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.