Dzisiaj jest Piątek, 15 Grudnia 2017 roku.

Co Jest Grane?


Dodane: 2017-12-14

Co Jest Grane?

15 grudzień (piątek)

16.00 - Otwarcie wystawy Kazimiery Frymark - Błaszczyk "Nieskończoność - Tkanina unikatowa". Miejsce - Brama Człuchowska. Organizator - Muzeum Historyczno - Regionalne w Chojnicach.

19.00 - Koncert Tymona Tymańskiego w ramach Festiwalu PATRZ WIĘCEJ. Miejsce - Ośrodek Kultury w Czersku. Bezpłatne wejściówki do odbioru w OK Czersk.

19.00 - Wieczór Wietnamski. Miejsce - Restauracja Sukiennice. Gwiazdą Wieczoru będzie muzyk Ngo Hong Quang, który zagra na gitarze oraz tradycyjnych wietnamskich instrumentach. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Restauracji Sukiennice.

16 grudzień (sobota)

16.00 do 20.00 - Świąteczny koncert charytatywny "Dobro jest dobre". Miejsce - CH Brama Pomorza. Dochód z niego będzie przeznaczony dla poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy. Wystąpi na nim m.in. zespół poezji śpiewanej "Szeptem" z Ostrowitego w gm.Chojnice.

18.00 - Wigilia dla potrzebujących. Miejsce - świetlica Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej przy ul. Strzeleckiej 31 w Chojnicach.

17 grudzień (niedziela)

16.00 - „CZERSKIE BETLEJEM – WSPÓLNE KOLĘDOWANIE MIESZKAŃCÓW”. Miejsce - Plac Ostrowskiego.

16.00 - Spotkanie Wigilijne. Miejsce - sala widowiskowa Ośrodka Kultury w Rytlu. W programie m.in. Jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola w Rytlu, występy uczestników zajęć w OK Rytel. 

16.00 - Koncert Wigilijny "Kolęda płynie z wysokości" w wykonaniu uczestników zajęć w CKiB. Miejsce - sala widowiskowa w Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. Dla każdego będzie barszcz i pasztecik.

18 grudzień (poniedziałek)

17.00 i 19.00 - DKF Film dokumentalny "Ojciec, czyli o Pieronku" i spotkanie z jego reżyserem Szymonem Wróblem. Miejsce - Kino Kingsajz ul. Gdańska 14. Bilety po10 zł do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie.

19 grudzień (wtorek)

17.00 - SPOTKANIE Z KOLĘDĄ I PIOSENKĄ ŚWIĄTECZNĄ. Miejsce - aula Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach. Organizator - Szkoła Podstawowa nr 1  w Chojnicach. Ponadto w auli będą stoiska z ozdobami świątecznymi, płytami CD z kolędami w wykonaniu naszych uczniów, kalendarzami szkolnymi na 2018 r.

19.00 - Przyjęcie Betlejemskiego Światełka Pokoju. Miejsce - Bazylika Mniejsza w Chojnicach. Podczas uroczystości Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego wykonają sztukę "Brat naszego Boga". Jego organizatorami są KLO Chojnice oraz ZHP Chojnice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Repertuar kina (od 15.12.2017 do 20.12.2017) "Albatros" w Bytowskim Centrum Kultury. Repertuar kina w Człuchowie na 15-17.12.2017. 

Video w artykule, to zapis występu Tymona Tymańskiego w sierpniu 2017 na podwórku w Jastrowiu. W piątek 15.12 Tymon Tymański wystąpi w Czersku.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.