×
Dzisiaj jest Środa, 22 Maja 2019 roku.

Co Jest Grane?


Dodane: 2019-05-21

Co Jest Grane? 

25 maj (sobota)

10.00 - Start Kosznajderskiego Rajdu Rowerowego z miejsca zbiórki (parking przy PUP ul. Lichnowska). Trasa: Chojnice – Silno – Granowo – Lichnowy – Chojnice. W trakcie przejazdu postoje wraz z krótkimi wystąpieniami na temat historii danego miejsca, ognisko/grill, konkursy z nagrodami. Trasa przebiega ścieżkami rowerowymi i drogami asfaltowymi. Łączny dystans: ok. 22 km.

26 maj (niedziela)

10.30 - Festyn rodzinny „Zostaw w krzakach tego zwierzaka”. Miejsce - Centrum Edukacji Przyrodniczej PNBT w Chocińskim Młynie. W programie gra terenowa, zabawy, konkursy, a także zwiedzanie Zagrody Pokazowej Zwierząt oraz jej mieszkańców – koni, krów, owiec i kur. Wstęp bezpłatny.

4 czerwiec (wtorek)

18.00 - Koncert Krzysztofa Daukszewicza i zespołu Trzeci Oddech Kaczuchy. Miejsce - Chojnickie Centrum Kultury. Bilety po 35 zł do kupienia w Promocji Regionu Chojnickiego, w kasie ChCK lub przez internet.

Repertuar kina w Chojnickim Centrum Kultury.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Video w artykule, to relacja z VII Kosznajderskiego Rajdu Rowerowego, który odbył się w 2017 roku. Tegoroczna edycja jest w sobotę 25 maja.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.