Dzisiaj jest Środa, 22 Sierpnia 2018 roku.

Kołak i jego przyjaciele płynąc na `Turze` puszczali wianki


Dodane: 2018-07-17

Przypominamy reportaż z 2016, kiedy to 23 czerwca przyjaciele Józefa Kołaka i uczestnicy organizowanych przez niego spływów kajakowych, spotkali się na pomoście przy plaży w Charzykowach, by wkrótce ruszyć w rejs po jeziorze.

Przed wypłynięciem w rejs po jeziorze Charzykowskim statkiem spacerowym "Tur" Dariusza Gańczy, wzięli oni udział w konkursie na najpiękniejszy wianek. Każdy z nich został przez autora spuszczony na wody jeziora po opłynięciu małej Wyspy Miłości. W czasie rejsu jego uczestnicy mogli zapoznać się z nagraną opowieścią o letniej stolicy Gminy Chojnice i jeziorze, nad którym leży. Była także możliwość wysłuchania na żywo (na Turze w czasie rejsu, jak i po jego zakończeniu) szant w wykonaniu zespołu "Ciągle na fali", w którym lideruje sam kapitan Tura Dariusz Gańcza. 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.