×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Na rowerach i hulajnodze z Zenonem Jaskułą pojechali do Konarzyn


Dodane: 2016-09-10

Na rowerach i hulajnodze z Zenonem Jaskułą wystartowali dziś z chojnickiego Starego Rynku do Konarzyn uczestnicy III Rajdu Kaszubskiej Marszruty.

Przed ruszeniem w drogę jego komandor Andrzej Beger przedstawił sylwetkę wybitnego kolarza Zenona Jaskuły. Wicestarosta Chojnicki Marek Szczepański, uczestnik Rajdu, podziękował jemu za przyjęcie zaproszenia. Natomiast Zenon Jaskuła zapowiedział, że będzie na trasie prowadzona "kontrola" antydopingowa pod kątem posiadania przez uczestników ... wspomagających silniczków w rowerach. Po zrobieniu tradycyjnego wspólnego zdjęcia na tle ratusza i fontanny, uczestnicy (rowerzyści i jeden użytkownik ... hulajnogi!) chojnickiego etapu gwiaździstego zlotu (także z Czerska, Brus i Konarzyn wyruszyli rowerzyści), wyjechali w drogę. Nagranie z 10.09.2016.

W czasie finału w Konarzynach Roman Guzelak i Marek Szczepański rozmawiali z Zenonem Jaskułą: zapis transmisji na żywo na profilu FB Marka Szczepańskiego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.