×
Dzisiaj jest , 23 Lutego 2020 roku.

Burmistrz na Strajku Kobiet zadeklarował wsparcie finansowe dla in vitro


Dodane: 2017-03-08

W Dniu Kobiet (8.03) na chojnickim Starym Rynku odbyła się manifestacja protestacyjna pn. Strajk Kobiet skierowana przeciw polityce rządu, który wg organizatorów dyskryminuje płeć piękną. Liderką zgromadzenia ponownie została Karolina Ziółtkowska, która zadebiutowała w tej roli w październiku 2016 w czasie tzw. czarnego protestu.

Głos na manifestacji zabrali także Bożena Stępień, działaczka chojnickiego KOD-u i PO; teściowa (jak zaznaczyła w swym wystąpieniu) Karoliny Ziółtkowskiej - Teresa Ziółtkowska; liderka człuchowskiego KOD-u Małgorzata Stankowska-Staszczyk oraz burmistrz Chojnic Arseniusz Finster. Włodarz miasta zadeklarował, że wystąpi do Rady Miasta, by przyjęła program finansowego wsparcia zabiegów in vitro. Relacja z 8.03.2016.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.