Dzisiaj jest Środa, 26 Września 2018 roku.

Dama na zmywaku w Bazylii, Wieśniaczka po raz pierwszy w Warszawie


Dodane: 2017-03-17

Wczoraj (16.03) w TTV wyemitowano po raz pierwszy odcinek programu "Damy i Wieśniaczki.pl" z udziałem Ani z miejscowości Brusy - Jaglie oraz Nataszy z Warszawy. Mieszkanka powiatu chojnickiego nie raz wzruszyła się podczas swego trzydniowego pobytu w stolicy, zresztą pierwszego w życiu, kiedy była na zakupach nowej sukni, u fryzjera czy w teatrze. Natomiast gość z Warszawy po przyjeździe na chojnicki dworzec próbował dotrzeć na miejsce docelowe taksówką z postoju płacąc ... odśpiewaniem piosenki, gdyż pozostało jej tylko niecałe 7 zł. Starczyły te pieniądze, by wieczorem dojechać autobusem chojnickiego PKS do Brus - Jaglie. Jedno z jej zadań polegało na pomocy koleżance Ani w zmywaniu naczyń w kuchni pizzerii - restauracji Bazylia w Chojnicach (na miniaturce video). Powtórki w sobotę o 21:00 i niedzielę o 16:05. Więcej o odcinku (także fragment odcinka) na stronie TTV.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.