Dzisiaj jest Środa, 23 Maja 2018 roku.

Tylko Brunka i Osowicka głosowali przeciw absolutorium dla burmistrza Chojnic


Dodane: 2017-06-12

Tylko Mariusz Brunka i Marzenna Osowicka z PChS głosowali przeciw absolutorium dla burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera za realizację ubiegłorocznego budżetu miasta. Pozostali, czyli 17 radnych, głosowało za jego udzieleniem. W czasie dyskusji oponenci, czyli wspomniani radni z PChS, zajmowali się nie tylko 2016 rokiem, ale i tegorocznymi wydarzeniami, jak m.in. najem przez MOPS i ChCK powierzchni w części frontowej b.szpitala czy opóźnieniem w realizacji remontu generalnego Chojnickiego Centrum Kultury. Nie zgodził się z tymi argumentami burmistrz Arseniusz Finster.

Nagranie jest częścią zapisu audio retransmisji prowadzonej z wykorzystaniem sygnału transmisji internetowej emitowanej na stronie UM Chojnice w dniu sesji z 12.06.2017. Miniaturka video jest zdjęciem z innej sesji RM bieżącej kadencji.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.