Dzisiaj jest Środa, 23 Maja 2018 roku.

25-lecie firmy uczcili na spływie kajakowym z klientami


Dodane: 2017-06-12

Agencja Ekonomiczna WEKTOR z Chojnic 25-lecia istnienia obchodziła w nietypowy sposób. Jej właścicielka Anna Szymańska zaprosiła część klientów wraz z ich rodzinami na spływ kajakowy Wielkim Kanałem Brdy z Rytla do Fojutowa.

Także Chojnice TV skorzystało z zaproszenia. Mimo padającego na części trasy deszczu, wszyscy dotarli na przystań końcową w dobrych humorach. Po drodze było kilka przeszkód w postaci tarasujących całą szerokość kanału drzew, które czasem wymagały sporo wysiłku, by je pokonać. Mijaliśmy po drodze łabędzie, dzikie kaczki oraz ... ścierwo utopionego dzika! W Fojutowie czekało na nas ognisko, przy którym szybko wyschnęliśmy. Do kawy były samodzielnie upieczone kiełbaski, sałatka warzywna od szefowej Agencji oraz ciasteczka wykonane przez jedną z jej pracownic. Dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę. Nagranie z 10.06.2017.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.