Dzisiaj jest Środa, 23 Maja 2018 roku.

Skarbnik Miasta Krystynę Perszewską pożegnało dwóch burmistrzów Chojnic


Dodane: 2017-06-12

Skarbnik Miasta Krystynę Perszewską, która odchodzi na emeryturę po 21 latach pracy na tym stanowisku, pożegnało dwóch burmistrzów Chojnic. Ten, który ją powołał w 1996 roku - Andrzej Gąsiorowski, wtedy burmistrz miasta, dziś przewodniczący Komisji Budżetowej; oraz Arseniusz Finster, aktualny burmistrz, w latach 1994 - 1998 przewodniczący Komisji Budżetowej. Obaj w ciepłych słowach podziękowali Krystynie Perszewskiej za długoletnią współpracę. Także zrobili to radni opozycyjnego PChS - Mariusz Brunka i Marzenna Osowicka. Do życzeń spokojnego korzystania z emerytury oraz podziękowań za pracę dla miasta przyłącza się właściciel Chojnice TV Jerzy Erdman, radny miejski w latach 1994 - 2002 i 2004 - 2006.

Relacja jest fragmentem retransmisji audio obrad sesji RM z 12.06.2017 realizowanej przez UM Chojnice. Na miniaturce video burmistrz Arseniusz Finster wręcza na sesji kwiaty Krystynie Perszewskiej. Pochodzenie zdjęcia - portal www.chojnice.com i (m.n.).


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.