Dzisiaj jest Środa, 23 Maja 2018 roku.

Samorządowcy i strażacy pożegnali w Konarzynach Mieczysława Pruskiego


Dodane: 2017-06-14

Dziś (środa 14.06) setki mieszkańców Gminy Konarzyny, wielu samorządowców z Rady Powiatu Chojnickiego, miasta Chojnice i gminy Chojnice, miasta i gminy Brusy, członków ochotniczych straży pożarnych, pożegnało zmarłego w niedzielę 11.06 Mieczysława Pruskiego.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się mszą św. w kościele parafialnym  p.w.  Świętych  Apostołów  Piotra i Pawła w Konarzynach. Tam pożegnali go w serdecznych słowach Starosta Chojnicki Stanisław Skaja oraz Wójt Gminy Konarzyny Jacek Warsiński, wspominając czasy wspólnej pracy w Radzie Powiatu oraz w Urzędzie Gminy. Na cmentarz parafialny trumna ze zwłokami Zmarłego została przewieziona na lawecie ciągniętej przez wóz gaśniczy z OSP Konarzyny. Tam został pożegnany przez członków miejscowej OSP.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.