Dzisiaj jest Środa, 23 Maja 2018 roku.

Monika Garstecka - Niemczyk Wolontariuszem Roku 2016


Dodane: 2017-06-19

Po raz 11 w Fosie Miejskiej odbył się rodzinny piknik pn. Chojnickie Aniołowo", który zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum. Podczas niego zbierano środki na kontynuację budowy siedziby przy ul. Strzeleckiej. Można było złożyć datek do skarbonki albo zakupić domowe wypieki, ozdoby. Była także okazja zmierzyć ciśnienie i zbadać poziom cukru w punkcie Medyczno - Społecznego Zespołu Szkół Policealnych w Chojnicach. 

W I części relacji z Aniołowa umieściliśmy migawki z konkursu wiedzy dla dzieci, uroczystości wręczenia statuetek dla Młodego i Dorosłego Wolontariusza (otrzymały je od holenderskiej Fundacji Kienkeurig Katarzyna Synak oraz Monika Garstecka - Niemczyk), występu zespołu MBF oraz pokazu zumby pań z Klubu 50+. Nagranie z 18.06.2017.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.