Dzisiaj jest Wtorek, 17 Lipca 2018 roku.

Stasińska, Kasprzak i Tobolski spotkali się w samorządowej debacie


Dodane: 2017-08-11

Otwarte spotkanie z kandydatami na radnego w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej Chojnic, które w czwartek 10.08 zorganizowało Stowarzyszenie Obywatelskie Projekt Chojnicka Samorządność w świetlicy osiedlowej przy ul. Jabłoniowej 43, miało formułę debaty.

Wzięli w nim udział Aleksandra Stasińska (KWW Arseniusza Finstera), Maciej Kasprzak (PChS) i Patryk Tobolski (KWW "Dobra zmiana", popierany przez Prawo i Sprawiedliwość). Poprowadziła je Monika Szymecka z portalu chojnice24. Po przedstawieniu swych sylwetek i dorobku w działalności społecznej, rozpoczęła się runda pytań z sali. Poseł Aleksander Mrówczyński pytał kandydatów o pomysły na zwiększenie frekwencji na zebraniach i wyborach; orazy na wskrzeszenie w Chojnicach Młodzieżowej Rady Miejskiej. Zdzisława Tabatha interesowała m.in. ocena funkcjonowania budżetów osiedlowo - obywatelskich i ich ewentualna modyfikacja. Kamil Kaczmarek chciał dowiedzieć się, czy poparliby w Radzie projekt uchwały dopuszczającej wniesienie przez mieszkańców projektu uchwały. Jeden z mieszkańców osiedla był ciekaw, czy jako radni będą pełnić dyżury w osiedlowej świetlicy. Chojnice TV  transmitowało na żywo wczorajszą debatę.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.