Dzisiaj jest Wtorek, 17 Lipca 2018 roku.

Konferencja prasowa burmistrza A.Finstera z 11.08.2017. Cz.2


Dodane: 2017-08-11

Konferencja prasowa burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera z 11.08.2017 - zapis transmisji internetowej części drugiej.

0.00 - wniosek ws. dotacji projektu rewitalizacji dzielnicy Dworcowej z pozytywna oceną formalną.

1.30 - jest pozytywna ocena końcowa wniosku ws. budowy węzłą integracyjnego; pod koniec zimy 2017/18 rozpoczną się pierwsze prace na terenie dworca i węzła; 

6.05 -  o wizycie w Charzykowach i Chojnicach marszałka Mieczysłąwa Struka; wójt Z.Szczepański podjął go w czwartek uroczystą kolacją; miasto także dołoży pieniądze do budowy Muzeum Żeglarstwa; wójt gminy Człuchów prosi samorządy gminy Chojnice, miasta Chojnice i powiatu chojnickiego o dofinansowanie remontu b.berlinki w granicach jego samorządu.

10.30 - o imprezach w najbliższych dniach: 15.05 święto Wojska Polskiego; w przyszłym tygodniu burmistrz realizuje wylicytowaną na finale WOSP  przejażdżkę z nim motorówką po jeziorze Charzykowskim.

12.15 - o usuwaniu usterek na placach zabaw i naliczaniu odsetek.

15.10 - komentarz ws. konkursu meldunkowego z rowerem, jako nagroda, planowanego przez gminę Chojnice.

17.55 - Chojnice TV zapytało burmistrza, czy wzorem Czerska, gdzie od kilku dni jest możliwość płacenia w ratuszu kartą, kiedy taka możliwość będzie w chojnickim ratuszu? - Za 3 miesiace - padła odpowiedź.

Część 1 konferencji prasowej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.