Dzisiaj jest Piątek, 22 Czerwca 2018 roku.

Na Widokowej najpierw geodeci, potem projektanci deszczówki


Dodane: 2017-09-11

Na środowym (6.09) posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej głównym tematem obrad była informacja na temat opracowania koncepcji odwodnienia i utwardzenia ulicy Widokowej.

Przygotowali ją dyrektorzy Jacek Marczewski z Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami oraz Jacek Domozych z Wydziału Budowlano-Inwestycyjnego w UM Chojnice. W dyskusji, którą poprowadził przewodniczący Komisji Stanisław Kowalik, wzięli udział także Antoni Szlanga oraz Marek Bona. Okazało się, że to budowane od początku lat 90 ub. wieku miniosiedle pomiędzy os. Hallera, a ul. Derdowskiego, nim doczeka się kanalizacji deszczowej oraz ulic z prawdziwego zdarzenia, najpierw geodeci muszą na nim dokonać "remanent". W kilku przypadkach zabudowa wchodzi w pas drogowy i nie jest możliwe wykonanie drogi zgodnie z przepisami. Radni po prawie półgodzinnej dyskusji jednogłośnie podjęli wniosek, by Urząd Miejski zlecił wykonanie dokumentacji geodezyjnej oraz wykonanie koncepcji realizacji kanalizacji deszczowej. 

Relacja zawiera migawki z terenu ul. Widokowej zrealizowane 11.09.2017.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.