×
Dzisiaj jest Sobota, 22 Lutego 2020 roku.

Włodzimierz Czarzasty: 32 rady powiatowe SLD przekazały dary po nawałnicy


Dodane: 2017-09-19

Dziś (19.09) w powiecie chojnickim gościł przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty. Po spotkaniu z władzami miasta udzielił Chojnice TV wywiadu.

Jerzy Erdman zapytał o słynny sweterek ubierany bardzo często do telewizyjnych wystąpień; o tematy rozmów z władzami miasta; o program pobytu w powiecie chojnickim (m.in. wizyta na terenach poszkodowanych przez nawałnicę); o ocenę działań rządu RP przy likwidowaniu następstw nawałnicy; dlaczego w sondażach SLD ma wciąż wyniki jednocyfrowe? (jednym z największych naszych błędów było wystawienie Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich 2015); czy popiera pan pomysł połączenia opozycji we wspólnej liście, by wygrać wybory z PiS-em w 2019? (nie, zbyt wiele dzieli nas z PO i Nowoczesną); jaką ma pan opinię o ustawie dekomunizacyjnej nazwy ulic i placów?


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.