×
Dzisiaj jest Środa, 24 Października 2018 roku.

Park Wzgórze Ewangelickie dwa miesiące po nawałnicy


Dodane: 2017-10-19

W przerzedzonym sierpniową nawałnicą parku Wzgórze Ewangelickie w Chojnicach złamane i wyrwane z korzeniami drzewa są już uprzątnięte i pocięte.

Nagranie z 19.10.2017 roku. 

"Chojnice po nocnej burzy stulecia" - reportaż z 12.08.2017. Od 3.20 minuty park Wzgórze Ewangelickie 10 godzin po nawałnicy.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Chojnice TV wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.