×
Dzisiaj jest Środa, 24 Października 2018 roku.

Trzy pary świętowały w ratuszu małżeńskie jubileusze


Dodane: 2017-11-23

Dziś (23.11) w chojnickim ratuszu trzy pary małżeńskie odebrały od wiceburmistrza Edwarda Pietrzyka medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Jadwiga i Roman Mikołajewscy oraz Krystyna i Jan Rakowscy świętowali w 2017 50 lat od ślubu, Jadwiga i Stanisław Nosińscy zawarli związek małżeński przed 59 laty.

W sali obrad Rady Miasta był tylko pan Stanisław, gdyż stan zdrowia jego małżonki nie pozwalał na przybycie. Pp. Nosińscy wychowali dwóch synów i doczekali się dwóch wnuczek. Pp. Rakowscy w 1973 przeprowadzili się z Inowrocławia, gdyż zaczęli pracować w Mostostalu. Pan Jan jest znanym chojnickim brydżystą, grał w nieistniejącym już klubie Medyk Chojnice. Narzekał, że teraz musi jeździć do Człuchowa na turnieje, gdyż w Chojnicach nie są organizowane. Pp. Rakowscy mają syna i córkę, oraz dwóch wnuków. Pp. Mikołajewscy mają dwóch synów i córkę. Doczekali się sześciorga wnucząt.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.