×
Dzisiaj jest Środa, 24 Października 2018 roku.

W Czersku Mikołaj czekał na dzieci w Ośrodku Kultury


Dodane: 2017-12-07

Czerskie Mikołajki jednak odbyły się (6.12) w miejscowym Ośrodku Kultury, a nie jak planowano na pl. Ostrowskiego. Powodem był padający deszcz.

Dzieci i ich rodziców powitał wiceburmistrz Grzegorz Klauza. Następnie pierwsza wykonawczyni o imieniu Jagoda dokonała włączenia światełek na choinkach. Po jej występie rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa" (lista nagrodzonych na FB CIT-u). Wzięły w niej udział 44 prace, które są prezentowane na choince w czerskim Centrum Informacji Turystycznej. Jury konkursowe nagrodziło 18 prac w trzech kategoriach: łańcuch, ozdoba i bombka, ale każdy uczestnik dostał upominek. W relacji zawarliśmy występy także Samuela, recytującego wiersz o św. Mikołaju, świąteczne przedstawienie dzieci ze świetlicy "Fasola" przy M-GOPS oraz występy uczestników Klubu Kreatywnego Małolata. Ministurka video, to zdjęcie wykonane oprzez OK Czersk. Są na nim dzieci z Klubu Kreatywnego Małolata. 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.