Dzisiaj jest Wtorek, 25 Września 2018 roku.

Muzycy i Przyjaciele kolejny raz zagrali kolędy dla Oliwki i Olka


Dodane: 2018-01-06

Zespół "Muzycy i Przyjaciele" kolejny raz wystąpili (5.01.2017) w charytatywnym koncercie kolędy i pastorałek, podczas którego kwestowano na rzecz chorych małych chojniczan - Oliwki Stanka oraz Olka Cybulskiego.

Była też okazja za datek do puszki otrzymać świąteczną ozdobę na choinkę czy świecę. W kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach wystąpił zespół w składzie: Kamila Przybylska i Sylwia Mazur (wokal), Michał Ratkowski (instrumenty klawiszowe), Karol Ostrowski (akordeon, klarnet, prowadzenie koncertu), Eugeniusz Ratkowski (gitara akustyczna, ukulele) oraz Wiesław Galikowski (gitara basowa). Współorganizatorami koncertu był GOK Chojnice i Parafia MB Fatimskiej. Dane potrzebne do ewentualnego wsparcia finansowego (1% i przelew na konto) na plakacie o koncercie.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.