Dzisiaj jest Wtorek, 25 Września 2018 roku.

Łoś Finio kolejny raz będzie licytowany na Finale WOŚP (program w powiecie)


Dodane: 2018-01-13

W ten weekend (13-14.01) w naszym regionie odbędzie się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O miejskim programie na poniedziałkowej (8.01) konferencji prasowej burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera opowiedział szef sztabu Krzysztof Ginter.

Po nim zabrał głos burmistrz, który dodał informacje o niedzielnej aukcji na Starym Rynku w Chojnicach pluszowej maskotki (na miniaturce video) łosia o imieniu Finio. Rozpocznie się ok. g.19.00. W jej trakcie będzie także licytacja m.in. koszulki reprezentanta Polski w piłce nożnej z autografami piłkarzy, którą ofiarował wicestarosta chojnicki Marek Szczepański. Na Allegro trwa licytacja piłki z autografami piłkarzy I-ligowej Chojniczanki.

Program Miejskiego Finału WOŚP na Starym Rynku w niedzielę 14.01 (od 14.00). Będziemy pokazywać go na żywo z kamery umieszczonej w Galerii "Ręce" Mieczysława Blocha.

Park Wodny Chojnice za datek do puszki oferuje kupon 1 godzinny za 7 zł.

9.45 do 13.00 niedziela 14.01 - MotoOrkiestra na placu przy starej poczcie w Charzykowach.

14.00 niedziela 14.01 - start Gminnego Finału 26 edycji WOŚP. Miejsce - charzykowska Tawerna Buchta. W programie m.in. występy zespołu "Ciągle na Fali", Big Bandu Chojnice, zespołu "Purtki", teatrzyku dla dzieci. Będziemy fragmenty transmitować na Facebook.

15.00 niedziela 14.01 - 26 Finał WOŚP w Czersku. Miejsce - Ośrodek Kultury w Czersku. W programie m.in. przedstawienie "Opowieść wigilijna" dzieci z Klubu Kreatywnego Małolata, występ skrzypka Michała Cieśluka oraz pojedynek instrumentalistów; od 15.00 przejazdy wozami strażackimi (zabytkowym oraz współczesnym).

16.00 niedziela 14.01 - 26 Finał WOŚP w Brusach. Miejsce - Dom Kultury w Brusach. Koncert przygotowują członkowie Koła Wolontariatu w SP2, gdzie opiekunem jest Jędrzej Czarnowski. W programie m.in. walka wojów; dwa kabarety; fiolka z programu „Twoja twarz mi jest znajoma”; jedzenie na czas; Mistrz od układania różnych kostek w 1 sekundę.

16.00 niedziela 14.01 - 26 Finał WOŚP w Zapędowie (gmina Czersk). Miejsce - wiejska świetlica W programie m.in. recital "Faceta z gitarą", pokazy strażackie OSP Zapędowo.

18.00 niedziela 14.01 - 26 Finał WOŚP w Rytlu. Miejsce - sala widowiskowa OK Rytel. W programie m.in. występy zespołów "Muzycy i Przyjaciele", "Rytel Band", "Jesienna Róża", artystów z OK Rytel; jasełka bożonarodzeniowe uczniów ZS Rytel; dla wszystkich gorąca grochówka. Będziemy fragmenty transmitować na Facebook.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.