×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Rytel po nawałnicy w teledysku rapera L.U.C.


Dodane: 2018-04-13

Znany raper L.U.C. teledysk do utworu "Fruń" z najnowszej płyty "Good L.U.C.K" kręcił m.in. w lasach Nadleśnictwa Rytel zniszczonych po nawałnicy z sierpnia 2017.

Tak skomentował na swym profilu na Facebook pracę nad nim: "Obejrzałem wczoraj sobie na spokojnie nasz najnowszy klip do Fruń z Karolina Czarnecka i Laboratorium Pieśni / Song Laboratory i stwierdziłem, że fajnie byłoby jakoś pomóc tym zmasakrowanym terenom Park Narodowy „Bory Tucholskie” i Kaszub. Zadzwoniłem dziś do Sołtysa miasteczka Rytel i po miłej rozmowie dowiedziałem się, że wkrótce Nadleśnictwo Rytel uruchamia program ochotniczego sadzenia drzew! Tak więc każdy z nas będzie mógł włączyć się w odtwarzanie zniszczonych nawałnicą lasów. Aby odtworzyć ten ekosystem potrzebne są ponoć ponad 4 tony ziaren! Wyobraźcie sobie ile to jest sadzonek i drzew! 11 sierpnia planowany jest tam wielki piknik i być może będziemy mieli okazje wspólnie posadzić drzewo! Wiem, że Was też pewnie poruszają widoki zmasakrowanego lasu w tym teledysku. Na żywo robi to piorunujące wrażenie...  Ale jakie to piękne, że ludzie mają siłę by się mobilizować i wspólnie troszczyć się o pejzaż i naturę dla przyszłych pokoleń!".

Video z kanału L.U.C. na YouTube.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.