Dzisiaj jest Środa, 22 Sierpnia 2018 roku.

Konferencja prasowa posła A.Mrówczyńskiego i działaczy PiS z 28.05.2018


Dodane: 2018-06-12

Zapis transmisji konferencji prasowej posła Aleksandra Mrówczyńskiego i chojnickich działaczy Prawa i Sprawiedliwości Bartosza Blumy oraz Wojciecha Rolbieckiego z 28.05.2018. Odbyła się w biurze poselskim przy ul. Sukienników 4 w Chojnicach.

Aktualizacja z 6.06.2018.

Sprostowanie niektórych wypowiedzi z niniejszej konferencji nadesłane 5.06.2018 ze Starostwa Powiatowego w Chojnicach, którego autorem jest Starosta Chojnicki Stanisław Skaja.

Aktualizacja z 12.06.2018.

Dziś Wojciech Rolbiecki, dyrektor Biura Poselskiego, nadesłał nam sprostowanie swej wypowiedzi z 28.05.2018 z 31.10 minuty nagrania.

0.00 - Otwarcie konferencji i przedstawienie jej programu przez Wojciecha Rolbieckiego, działacza PiS i dyrektora Biura Poselskiego.

0.45 - Poseł Aleksander Mrówczyński: o obchodach Dnia Flagi 2.05 w Chojnicach i 3 Maja w Brusach; o spotkaniach posłów PiS i wicewojewody pomorskiego m.in. w Brusach; najczęściej poruszano na nich sprawę złego stanu dróg wojewódzkich; 19.05 poseł oraz zastępca prezesa KRUS w Warszawie Krzysztof Retyk przekazali OSP w Kosobudach specjalistyczną torbę medyczną;

5.35 - poseł komentuje komentarze wójta Gminy Chojnice i Burmistrza Chojnic nt. przegranego przez te samorządy konkursu na dotacje na remont dróg - "One były nie na miejscu"; "ulica Czereśniowa powinna być prostopadła do ul. Podlesie"; 

22.20 - Bartosz Bluma: o ocenie wniosków na "schetynówki"; poseł Aleksander Mrówczyński: dotacje otrzymały głównie wnioski o niewielkiej wartości;

24.50 - Bartosz Bluma będzie reprezentował PiS w Komitecie Obchodów 100-lecia Niepodległości. Podczas spotkania w dniu 29.05 przedstawi 4 propozycje.

26.35 - IPN czeka na nowe informacje ws. miejsc pochówku poległych polskich żołnierzy z 1.09.1939. Szczególnie dotyczy to pracowników pracujących przy budowie Hotelu Olimp.

28.00 - Bartosz Bluma: Sobotnia burza obnażyła słabość kanalizacji deszczowej w Chojnicach; potrzebny audyt ws. ryzyk zalewania obszarów miasta; konieczne poprawienie czyszczenia studzienek; woda w stawach Parku 1000-lecia w niedzielę rano była koloru beżowego.

31.10 - Wojciech Rolbiecki: komentarz ws. podwyżek pensji dyrektora szpitala; "pracownicy DPS nie otrzymali podwyżek, gdyż zaplanowane środki poszły na remont dróg po nawałnicy".

W konferencji wzięli udział także dziennikarze z Radia Weekend, Czasu Chojnic, Gazety Pomorskiej i Radia Gdańsk. 

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w portalu www.chojnice.tv oraz na YouTube chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Chojnice TV wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.