Dzisiaj jest Środa, 26 Września 2018 roku.

Wywiad z Wicestarostą Chojnickim Markiem Szczepańskim-19.06.2018


Dodane: 2018-06-19

Wywiad z Wicestarostą Chojnickim Markiem Szczepańskim przeprowadzony w Starostwie Powiatowym we wtorek 19 czerwca 2018 ok. godziny 12.30.

0.00 - O zakończonych inwestycjach drogowych: Czersk - Klaskawa dł. 1,3 km oraz Nowa Cerkiew - Lotyń; zostały rozstrzygnięte przetargi na m.in. naprawę poboczy przy drodze Rytel PKP - DK 22 oraz przy drodze DW 236 - Giełdoń; na II przetarg na remont drogi w Lubni wpłynęła tylko 1 oferta od firmy Marbruk w wysokości 5 mln zł, gdy kosztorys jest na 3 mln zł, na sesji Rady Powiatu z 21.06 radni zdecydują, czy zwiększyć udział finansowy Powiatu, Miasto Brusy nie zgodziło się na zwiększenie swego udziału; o przygotowaniach do remontu drogi Łukowo - Czersk.

10.20 - o realizacji budowy hali wielofunkcyjnej przy ul. Świętopełka w Chojnicach; przebiega zgodnie z harmonogramem.

11.15 - o programie posiedzenia Rady Społecznej Szpitala zwołanego na 26.06.2018; głównym punktem będzie analiza skarg i wniosków; członkowie RS zwiedzą SOR.

13.35 - Chojnice TV: Czy Powiat, wzorem Gminy Chojnice, będzie finansował wyjazdy młodzieży na zwiedzanie obozów koncentracyjnych z II wojny św.?

16.00 - Czy jest pomysł na zmianę organizacji parkingu przy Starostwie Powiatowym?

19.30 - Gdzie obejrzy Pan dzisiejszy mecz Polski z Senegalem? Jaki typuje Pan jego wynik? Jak ocenia Pan dotychczasowe mecze? - Mecz obejrzę z rodziną i znajomymi w "strefie kibica" zorganizowaną przez szwagra w jego ogródku przydomowym; Polska wygra 3 - 1; takie potęgi, jak Niemcy, Argentyna i Brazylia zaliczyły w swych pierwszych meczach wpadki.

24.50 - Gdzie spędzi pan z rodziną letni urlop?

26.25 - Czy podczas jesiennych wyborów samorządowych będzie Pan kandydował do Sejmiku, na burmistrza Chojnic czy ponownie do Rady Powiatu? - Zdecydowałem, że kolejny raz do Rady Powiatu Chojnickiego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.