Dzisiaj jest Środa, 26 Września 2018 roku.

Ostatni mecz Polski mieszkańcy Świecia obejrzeli w miejskiej Strefie Kibica


Dodane: 2018-06-30

Mieszkańcy Świecia nad Wisłą w czwartek (28.06) obejrzeli w miejskiej Strefie Kibica ostatni mecz polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Rosji. Strefa została zorganizowana w amfiteatrze przez Urząd Miejski i Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przy wsparciu finansowym lokalnych firm.

Frekwencja, co było do przewidzenia, była o wiele mniejsza, niż podczas pojedynków z Senegalem i Kolumbią. Wtedy na drewnianych ławkach zasiadł komplet publiczności ubranej jak na mecz narodowej reprezentacji. Podczas pierwszego meczu w jego przerwie konkursy dla publiczności poprowadził wiceburmistrz Krzysztof Kułakowski. Także podczas meczu z Japonią w jego przerwie dzieci, młodzież i dorośli wzięli udział w konkursie polegającym na slalomie z piłką i strzale na bramkę.  Po meczu zostało przeprowadzone losowanie koszulki reprezentacyjnej, którą ufundowało lokalne stowarzyszenie reprezentowane w Radzie Miejskiej Świecia. Niestety, mecz poziomem nie zachwycił, szczególnie jego ostatnie kilka minut, które nasi piłkarze zaliczyli w pozycji stojącej, przyglądając się wymianie piłki pomiędzy piłkarzami z Japonii.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.