×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Nie tylko mieszkańcy Czerska spotkali się z Robertem Biedroniem


Dodane: 2018-10-01

Zapis transmisji spotkania Roberta Biedronia w Czersku, które odbyło się w niedzielę 30.09 w ramach trasy pod hasłem "Burza mózgów". Zorganizowałe je burmistrz Czerska Jolanta Fierek w CIT.

Przybyło na nie ok. 100 mieszkańców nie tylko Czerska, ale i Chojnic, gminy Chojnice. Jedna z uczestniczek pokonała aż 400 km, by z Szydłowca przyjechać specjalnie na spotkanie z Prezydentem (jeszcze) Słupska. Większość spotkania upłynęła na dyskusji Roberta Biedronia z uczestnikami spotkania, którzy zgłaszali swe bolączki, postulaty do programu wyborczego rodzącego się ruchu społecznego bądź partii byłego posła z Ruchu Palikota z okręgu obejmującego powiat chojnicki. Następnie zapisywali autorzy danego pomysłu jego treść na specjalnej tablicy. Przeważały o tematyce społecznej, dotyczące m.in. wsparcia dla rodzin; jak zatrzymać młodzież w kraju; jak wspomóc seniorów; jak zmniejszyć kolejki do lekarzy.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.