×
Dzisiaj jest Piątek, 23 Sierpnia 2019 roku.

W drużynie Redzimskiego szef WOŚP, b.wiceburmistrz i samorządowcy


Dodane: 2018-10-01

W niedzielne (30.09) popołudnie w Karczmie Ogrol miała miejsce Konwencja Wyborcza KWW Leszka Redzimskiego. Poprowadził ją Krzysztof Ginter, szef sztabu kilku ostatnich miejskich finałów WOŚP.

Otworzyło ją wystąpienie lidera komitetu Leszka Redzimskiego, w którym dokonał autoprezentacji, podał powody dla których założył go i wystartował w wyścigu do fotela burmistrza Chojnic. Jako jeden z najważniejszych wymienił wydarzenia z I sesji bieżącej kadencji Rady Powiatu Chojnickiego, na której wybierano władze powiatu i Zarząd: "Pierwsza sesja rady powiatu cztery lata temu pokazała butę, arogancję, pychę, była na pograniczu łamania prawa. Pokazała, że właściwie głosy ludzi w obliczu niektórych rozwiązań, serwowanych przez niektórych samorządowców, się nie liczą. Nie ma znaczenia, ile kto dostał głosów, jakie umowy między kim były zawarte."

W drugiej części konwencji poszczególne "jedynki" list okręgowych do Rady Miasta Chojnice przedstawiały ich składy.

Kandydaci KWW L.Redzimskiego do RM Chojnic w okręgu nr 1nr 2 i nr 3.

Relacja zawiera fragmenty zapisu Konwencji.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.