×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Wywiad z Tomaszem Orzłowskim, kandydatem do Rady Powiatu z Brus


Dodane: 2018-10-17

Wywiad z Tomaszem Orzłowskim, kandydatem do Rady Powiatu Chojnickiego z okręgu nr 3 obejmującym gminę i miasto Brusy. Jest na pozycji nr 1 na liście Komitetu Wyborczego Wyborców dla Miasta, Gminy i Powiatu (lista nr 13).

Tomasz Orzłowski jest radnym Rady Powiatu Chojnickiego w kończącej się kadencji 2014 - 2018. Jest w niej nieetatowym członkiem Zarządu Powiatu, działa w Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Infrastruktury i Transportu. 

Jerzy Erdman z Chojnice TV rozmawiał z kandydatem o jego dokonaniach w roli radnego, najważniejszych punktach programu wyborczego, posiadanych hobby, członkach rodziny. Nagranie zrealizowano w przydomowym ogródku Tomasza Orzłowskiego.

 Strona internetowa Tomasza Orzłowskiego.  Spot wyborczy Tomasz Orzłowskiego.

Materiał został zrealizowany na zamówienie Komitetu Wyborczego Wyborców dla Miasta, Gminy i Powiatu i przez niego opłacony.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.