×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Uczniowie SP pokazali swe dzieła z pleneru w Funce


Dodane: 2018-10-03

Wczoraj (2.10) w Colegium ARS odbył się wernisaż wystawy prac malarskich 37 uczniów chojnickich szkół podstawowych, którzy wzięli udział w plenerze w Funce w połowie września.

Zorganizował go UM Chojnice oraz Galeria Janusza Jutrzenki Trzebiatowskiego, który osobiście na niej dawał lekcje. Komisarzem pleneru była natomiast Justyna Laska - Pietrzyńska, której pomagali nauczyciele plastyki z SP. Wernisaż poprowadzili wspólnie Zbigniew Buława oraz Grzegorz Czarnowski z UM Chojnice. Każdy przyszły Matejko otrzymał od organizatorów po róży, a szkoły po talonie o wartości 500 zł na zakup akcesoriów malarskich. Wystawa w podziemiach kościoła gimnazjalnego będzie otwarta do 12 października w godz. 12 do 14, w niedzielę od godz. 12 do 15. Po jej zakończeniu niektóre prace będą eksponowane na Starym Rynku.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.