×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Postawili słup z lampą na środku ścieżki rowerowej


Dodane: 2018-10-04

Wojciech Czapiewski na swym rowerowym blogu podał wczoraj informację, że na środku ścieżki rowerowej przy przejściu dla pieszych obok SP-8 ... stanęła lampa. Jej zadaniem jest doświetlić to miejsce.

Poprosiliśmy jego o wywiad w tym miejscu. Podał nam jeszcze jeden przykład na tej samej ulicy, gdzie od dawna stoi uliczny maszt oświetleniowy na ścieżce rowerowej (w pobliżu SP8 i targowiska). Niezwłocznie przekazaliśmy ten sygnał burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi. Wkrótce dokonał wizji lokalnej w tej lokalizacji i po krótkim "śledztwie" poinformował nas, że jest to błąd geodety, który źle wyznaczył pracownikom firmy realizującej zlecenie Enei miejsce postawienia słupka z nową lampą." - Jutro ta lampa będzie przestawiana. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca" - stwierdził włodarz miasta.

Nagranie z 4.10.2018.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.