×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Anka Zajkowska szuka modeli do sesji zdjęciowej na 100-lecie niepodległości


Dodane: 2018-10-08

Wywiad z fotograf Anką Zajkowską, która pracuje nad realizacją projektu fotograficznego "Ważni dla Chojnic". Jej pomysł polega na tym, by wykonać 11 sesji zdjęciowych z osobami podobnymi do 11 osób zasłużonych dla Chojnic od 1918 roku w strojach z tamtej epoki. Odbywałyby się w atelier fotograficznym w Centrum Młodzieżowym przy ul. Jeziornej w Chojnicach. Na ich realizację Anka Zajkowska otrzymała w sierpniu 2018 stypendium Burmistrza Chojnic w dziale Kultura.  Osoby chętne do wzięcia udziału w tym projekcie Anka Zajkowska prosi o kontakt poprzez jej profil na Facebooku lub na maila.... Nagranie zrealizowano 8.10.2018 na Starym Rynku przy plenerowej wystawie fotograficznej „Adopcja z Kulturą”, która jest efektem wakacyjnych warsztatów fotograficznych w ChCK prowadzonych przez Ankę Zajkowską we współpracy z chojnickim Schroniskiem dla Zwierząt "Przytulisko". Jest o tej wystawie mowa w I części wywiadu.

Profil Anki Zajkowskiej na FB oraz galeria zdjęć 11 chojniczan, których "portrety" powstaną w 2018. Mail: zajkowska_anna@poczta.fm


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.