×
Dzisiaj jest Wtorek, 20 Sierpnia 2019 roku.

Daniel Frymark pokazał Chojnice z lotu drona


Dodane: 2019-02-04

Stypendysta Burmistrza Chojnic Daniel Frymark zaprezentował dziś (4.02) w sali wystawowej ChCK plon ubiegłorocznych sesji zdjęciowych, które odbywały się ... nad Chojnicami!

Specjalistyczny dron został zakupiony z funduszu stypendialnego. Jak przekazał na wernisażu autor zdjęć Daniel Frymark, loty były kilkuminutowe, gdyż na dłużej nie pozwalała ciekawość mew. Fotografowana była nie tylko Starówka, ale i Park 1000-lecia, osiedle 700-lecia czy kościół przy ul. Obrońców Chojnic. Niewykluczone, że wystawę zobaczą mieszkańcy miast partnerskich miasta Chojnice. Wyjątkowo w czasie promocji wydarzenia w ChCK czy Collegium ARS kwiaty otrzymał nie tylko jego bohater, ale i plastyczka z ChCK Danuta Wolińska z rąk właśnie Daniela Frymarka. Nietypowym akcentem było także losowanie dwóch dzieł z wystawy oraz dziesięciu kalendarzy na 2019 rok ze zdjęciami krajobrazów ziemi chojnickiej. Los nr 23 (kalendarz) był szczęśliwy dla ... autora relacji. Na miniaturce video Daniel Frymark składa autograf na zdjęciu, które wylosowała córka chojniczanina użyczającego swe plecy. Wystawa będzie czynna do 12 lutego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.