×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Na sesji RM Czerska o utworzeniu Gminy Rytel


Dodane: 2019-02-26

Zapis audio fragmentu obrad V sesji RM Czerska z 26.02.2019, który obejmuje dyskusję na temat wniosku o podział Gminy Czersk i utworzenia Gminy Rytel.

Ścieżka audio pochodzi z transmisji realizowanej przez UM Czersk w serwisie YouTube. Niewykluczone, że ostatnie wypowiedzi z dyskusji nie są zawarte w naszej relacji, gdyż transmisja była dwukrotnie przerywana.

0.01.00 - wystąpienie Sołtysa Łukasza Ossowskiego, rzecznika prasowego Komitetu do spraw istnienia gminy Rytel.

0.03.30 - dyskusja; m.in. Lucyna Zawiszewska: Jak wygląda treść wniosku do Rady Ministrów? Ile jest pod nim podpisów?; Burmistrz Przemysław Biesek - Talewski: Też nie znam treści wniosku.

0.26.40 - Skarbnik Miasta przedstawia analizę kosztu funkcjonowania nowych gmin Czersk i Rytel na podstawie wykonania budżetu 2017 roku.

0.43.10 - cd. dyskusji.

1.00.35 - radny Łukasz Formella: "Mnie demokracja w stylu białoruskim nie interesuje";  przedstawia 14 pytań do członków Komitetu do spraw istnienia gminy Rytel, które radny otrzymał od mieszkańców Sołectwa Rytel.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.