×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

17-letni Filip Porębski z Silna promował swą drugą książkę


Dodane: 2019-03-09

Dziś (9.03) w księgarni "Między Kartkami" przy ul. 31 Stycznia w Chojnicach swoje pierwsze spotkanie autorskie w naszym mieście miał Filip Porębski, mieszkaniec Silna, uczeń LO przy ul. Nowe Miasto. 

Mimo młodego wieku (17 lat), ma już na koncie wydane dwie książki dla dzieci, w trakcie pisania jest druga część jego pierwszej książki, która ma tytuł „Zosia i Maks, czyli afera za dużych spodni". Jego najnowsze dzieło, to "Banda nieudaczników", którego fragment odczytał dla zgromadzonej widowni. Odpowiadał także na pytania młodych i dorosłych Czytelników. Przedstawiciel Chojnice TV zapytał o rodzaj literatury, która jest w jego domowej bibliotece; oraz czy jego brat January już poprosił go o napisanie tekstu piosenki dla zespołu, w którym gra na gitarze.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.