×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Zespół 2Tm2,3 z akustycznym koncertem w Chojnicach


Dodane: 2019-03-13

Wczoraj (12.03) w kościele przy ul. Obrońców Chojnic wystąpił zespół 2Tm2,3. Była to inauguracja Rekolekcji Halowych dla uczniów chojnickich szkół średnich, które trwają od dziś (13.03) do piątku (15.03).

Pomysłodawcami występu był ks. Tomasz Syldatk z Wydziału Duszpasterstwa Kurii Pelplińskiej oraz Paweł Skonieczny. Głównym organizatorem była Fundacja "Na cały Głos" z Pelplina. Sponsorami było kilkunastu lokalnych przedsiębiorców, którym dziękował za wsparcie na początku koncertu ks. Tomasz. Przed bisami głos zabrał gospodarz miejsca ks. proboszcz Janusz Chyła, który ponadto podziękował muzykom z zespołu za koncert.

W Chojnicach wystąpili: Tomasz "Budzy" Budzyński, Robert "Drężmak" Drężek, Robert "Litza" Friedrich, Angelika Korszyńska-Górny, Krzysztof "Dr Kmieta" Kmiecik, Dariusz "Maleo" Malejonek, Beata Polak, Kacper Rynek, Marcin Pospieszalski i Karol Nowacki. 

Relacja zawiera 30 - sekundowe fragmenty utworów.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.