×
Dzisiaj jest Wtorek, 28 Stycznia 2020 roku.

Rozpoczęła się kolejna edycja programu `Nie dla czadu`


Dodane: 2019-04-23

Od 15 kwietnia można składać wnioski do programu "Nie dla czadu", w którym mieszkańcy Chojnic mogą mieć zainstalowane bezpłatne czujniki wykrywające tlenek węgla.

W poprzednich edycjach, które były w 2018 roku, zostały wydane 163 czujniki, które do 28.02.2019 4 razy prawdopodobnie uratowały życie domownikom. Poinformowali o tym na konferencji prasowej w UM komendant Straży Miejskiej Arkadiusz Megger oraz Alicja Kaźmierczak z KP PSP w Chojnicach. Uprawnionymi do składania wniosków są osoby, które spełnią choć jedno z kryteriów: kobieta powyżej 60 roku życia i mężczyzna powyżej 65 roku życia; osoba ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności; osoba w rodzinie będącej w trudnej sytuacji materialnej i osoba samotnie gospodarująca będąca w trudnej sytuacji materialnej.

Więcej szczegółów na stronie Straży Miejskiej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.