×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Absolwenci LO im. Filomatów Chojnickich zakończyli naukę


Dodane: 2019-04-27

Absolwenci LO im. Filomatów Chojnickich odebrali wczoraj (26.04) w auli świadectwa ukończenia nauki w najstarszej szkole w Chojnicach.

Przyszłych maturzystów pożegnała dyrektor Zespołu Szkół Małgorzata Gierszewska. Następnie wraz ze swymi zastępcami i szefem Rady Rodziców wręczała dyplomy i nagrody wyróżniającym się uczniom. Tytuł "Primes Inter Pares" przypadł Dominice Bronka z klasy IIIA, która osiągnęła najwyższą średnią ocen na poziomie 5,58. Na zakończenie poszczególni wychowawcy klas maturalnych wręczali świadectwa swym uczniom. W klasie IIIA ponad połowa uczniów (13) odebrała je w wersji z czerwonym paskiem.

Na miniaturce video moment ślubowania absolwentów na sztandar szkoły. Chwilę wcześniej odbyła się uroczystość przekazania sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.