×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Ratusz zleci wykonanie aplikacji do zgłaszania usterek


Dodane: 2019-05-09

Urząd Miejski postanowił uzupełnić swoje kanały informacyjne z mieszkańcami o aplikację na smartfony i komputery. Niestety, jej jedyna funkcja, to zgłaszanie anonimowo lub z danymi osobowymi, usterek i problemów z komunalną infrastrukturą.

Będzie ona posiadała także możliwość podejrzenia innych zgłoszeń, które przekazał ktoś inny. Autor zgłoszenia poprzez tę aplikację dowie się także o sposobie załatwienia sprawy przez ratuszowego urzędnika.

Przedstawił ten pomysł na poniedziałkowej (6.05) konferencji prasowej wiceburmistrz Adam Kopczyński. Wspomniał wówczas, że nie będzie to wersja aplikacji, którą za kilkadziesiąt tysięcy złotych sprawiło sobie Miasto Gdynia. Tak jest gdyńska aplikacja opisana na stronie Urzędu Miejskiego: "Gdynia.pl to oficjalna miejska aplikacja, która prezentuje najnowsze informacje i wiadomości z życia Gdyni. Ponadto posiada rozbudowany kalendarz wydarzeń dzięki któremu będzie można zaplanować wolny czas w Gdyni. Aplikacja posiada również dodatkowe ustawienia takie jak możliwość otrzymywania powiadomień Push up. Każdą informacją można podzielić się natychmiast na Facebooku lub Twitterze. Kolejnym modułem aplikacji jest Asystent Mieszkańca, który umożliwia łatwy, szybki i przyjazny kontakt w zakresie spraw najczęściej zgłaszanych przez mieszkańców. Po wysłaniu zgłoszenie trafia do właściwych służb miejskich, które usuwają usterkę."

Screen tej aplikacji jest miniaturką video artykułu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.