×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Na podgrzewaną murawę stadionu przy ul. Mickiewicza brakuje 4 mln zł


Dodane: 2019-05-10

Nie został jeszcze rozstrzygnięty przetarg na wykonanie podgrzewanej murawy miejskiego stadionu przy ul. Mickiewicza, gdyż brakuje w kasie Miasta ok. 4 mln zł. Mówił o tym problemie na poniedziałkowej (6.05) konferencji prasowej burmistrz Arseniusz Finster.

Ma zamiar przekonywać do nowelizacji budżetu radnych koalicyjnych, gdyż PZPN zamierza wdrożyć obowiązek posiadania takiej murawy przez drużyny I-ligowe od sezonu 2020/2021. Nie jest to jedyna inwestycja, którą należy wykonać, by dostosować obiekt wykorzystywany przez I-ligową drużynę MKS Chojniczanka, do wymogów PZPN. Konieczna jest także budowa specjalnej bramofurty w wejściu głównym za kwotę ok. 500 tys. złotych. Finał tych rozmów zapewne poznamy podczas kolejnej sesji RM Chojnic zwołanej na poniedziałek 13.05.2019.

Na miniaturce video screen z relacji video z 11.03.2019, gdy burmistrz Arseniusz Finster pokazywał dziennikarzom nowe centrum medialne wybudowane za prawie 2 mln zł.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.