×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Klub miejskich radnych z PiS przeciw tytułowi dla Janiny Kosiedowskiej


Dodane: 2019-05-14

Na wczorajszej (13.05) sesji Rady Miejskiej Chojnic członkowie klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości głosowali przeciw uchwale ws. nadania Janinie Kosiedowskiej tytułu Zasłużony dla Miasta Chojnice.

Na odbytej w tym samym dniu konferencji prasowej w siedzibie biura parlamentarnego PiS szef Klubu Bartosz Bluma uzasadniał decyzję radnych tym, że osoba przewodniczącej chojnickiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego jest im nieznana. Jednocześnie zapewnił, że podczas głosowania na kolejnej sesji RM uchwał dotyczących nadania pośmiertnie tych tytułów b.Staroście Chojnickiemu Januszowi Palmowskiemu oraz b. burmistrzowi Leszkowi Chamier - Cieminskiemu, będą wszyscy "za".

Miniaturka video, to zdjęcie z promocji w 10/2018 nr 25 Kwartalnika Chojnickiego Janiny Kosiedowskiej. Przedstawiła na nim program o programie Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej w 2018. Na tejże imprezie nie zauważyliśmy radnych z klubu PiS.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.