×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

Starosta zaprasza na konferencję z udziałem europosła J.Lewandowskiego


Dodane: 2019-05-14

Starosta Chojnicki Marek Szczepański na dzisiejszej (14.05) konferencji prasowej zaprosił do udziału w konferencji z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do UE i zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Gościem specjalnym będzie europoseł Janusz Lewandowski. Głównym organizatorem imprezy pt. "Europa w Chojnicach - Chojnice w Europie" jest Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej". Współpracują Powiat Chojnicki i Miasto Chojnice. Wykłady w sali konferencyjnej CE-W będą dotyczyły m.in. "Fake news w kampaniach wyborczych - na co zwrócić uwagę przed wyborami do Parlamentu Europejskiego?". Sebastian Matthes ze Starostwa i Michał Karpiak z UM przedstawią niektóre lokalne projekty sfinansowane z funduszy unijnych. Konferencję zakończy projekcja filmu dokumentalnego pt. "Królik po berlińsku". Odbędzie się 17 maja, rozpoczęcie o godzinie 10.30.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.