×
Dzisiaj jest , 31 Maja 2020 roku.

LGD Sandry Brdy zainaugurowały Akademię Aktywnego Seniora


Dodane: 2019-05-15

Lokalna Grupa Działania "Sandry Brdy" wczoraj (14.05) w Charzykowach rozpoczęła realizację projektu zatytułowanego "Akademia Aktywnego Seniora". Bierze w nim udział 100 osób w wieku powyżej 60 lat z Charzyków, Rytla, Lichnów, Łęga i Konarzyn.

W siedzibie LGR Morenka przy ul. Rybackiej przy kawie i ciastkach w zdecydowanej większości pojawiły się panie. Powitała ich prezes LGD Sandry Brdy Grażyna Wera - Malatyńska. Wyraziła nadzieję, że seniorzy będą kontynuować swe spotkania i współpracę po zakończeniu projektu, które jest planowane na koniec września 2019. Dobrym prognostykiem jest zawiązanie stowarzyszenia przez seniorów z Charzyków. W ramach projektu jego uczestnicy będą mieli warsztaty śpiewu, zajęcia ruchowe; spotkania z radcą prawnym, kosmetyczką i dietetykiem; wyjazdy do Trójmiasta, Warszawy i na terenie powiatu. Całość zakończy podsumowanie projektu w siedzibie CE-W w Chojnicach 27.09.2019. Został sfinansowany z unijnego programu Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.