×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Poseł Mrówczyński - Programem totalnej opozycji jest AntyPiS


Dodane: 2019-05-15

Podczas poniedziałkowej (13.05) poseł Aleksander Mrówczyński kolejny raz zachęcał mieszkańców do licznego udziału w zbliżających się wyborach. Tym razem dotyczy to wyborów do Parlamentu Europejskiego, które w Polsce będą w niedzielę 26 maja. 

Skomentował także kampanię wyborczą Koalicji Europejskiej, czyli "totalnej opozycji", jak stwierdził: "Jej jedynym programem wyborczym jest AntyPiS". Chojnice TV zapytało posła, czy weźmie udział w piątkowej (17.05) konferencji w CE-W nt. Unii Europejskiej z udziałem europosła Janusza Lewandowskiego; oraz czy podczas kampanii wyborczej będą spotkania z kandydatami PiS do europarlamentu. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że poseł nie będzie na wspomnianej konferencji; oraz że nie są planowane spotkania z kandydatami w eurowyborach. Przypomniał, że mieszkańcy Chojnic mieli okazję ich (Anna Fotyga i Mariusz Łuczyk) spotkać na Starym Rynku 2 maja w Dniu Flagi.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.