×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Chojnickie Muzeum zaprasza na Noc Muzeów


Dodane: 2019-05-15

Chojnickie Muzeum Historyczno - Etnograficzne w sobotę 18 maja w ramach akcji "Noc Muzeów" organizuje wydarzenie pt. "Chojnice Muzeum?...WCHODZĘ!!!"

Szczegóły tej corocznej imprezy na wtorkowej (14.05) konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym przedstawiła dyrektor Muzeum Barbara Zagórska. Od 18.00 do 24.00 będzie można obejrzeć w Kurzej Stopie sensoryczną interaktywną wystawę pn. "Poczuj sztukę". Wypożyczyło ją Muzeum Regionalne w Stalowej Woli. W Bramie Człuchowskiej czynna będzie wystawa pt. Hallerczycy oraz plakat polski ze zbiorów Muzeum Polskiego w Chicago i Misji Polskiej w Orchard Lake School. O 21.30 pod Bramą Człuchowską rozpocznie się plenerowa projekcja filmu z cyklu "Muzeum utracone - Najcenniejsze dzieła odzyskane i utracone na przestrzeni lat". Natomiast w siedzibie Kolekcji Albina Makowskiego przy ul. Drzymały będzie konkurs dla rodzin z dziećmi pt. "Detektyw Herkules Poirot w muzeum!".

Więcej szczegółów na stronie Muzeum.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.