×
Dzisiaj jest Środa, 27 Maja 2020 roku.

Jest wykonawca II etapu modernizacji targowiska przy ul. Angowickiej


Dodane: 2019-05-20

Dopiero za 6 podejściem UM wyłonił wykonawcę II etapu modernizacji targowiska przy ul. Młodzieżowej. Jest nim charzykowska firma Marbruk.

Za kwotę 1,34 mln zł (160 tys. zł ponad kosztorys) nastąpi wymiana stalowej wiaty na konstrukcję z żelbetonu, powstanie kanalizacja deszczowa oraz nowa nawierzchnia w tej części placu targowego.

Trwają także przygotowania ZGM do ogłoszenia przetargu na realizację inwestycji na targowisku przy ul. Młodzieżowej. Okazało się niedawno, że nie będzie możliwy do realizacji uzgodniony z handlowcami jej harmonogram - od listopada do marca. Powodem jest konieczność wykonania przełożenia ciepłociągu położonego na terenie targowiska. To może być wykonane dopiero po zakończeniu sezonu grzewczego, czyli do końca czerwca.

Nagranie z dzisiejszej (20.05) konferencji prasowej burmistrza Arseniusza Finstera.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.