×
Dzisiaj jest Piątek, 28 Lutego 2020 roku.

Msza Św. z kościoła pw. Chrystusa Króla i Bł. O.D. Brottier z 26.05.2019


Dodane: 2019-05-26

Zapis transmisji niedzielnej Mszy Św. z kościoła pw. Chrystusa Króla i Bł. O.Daniela Brottier w Chojnicach w dniu 26.05.2019 od. g. 10.00.

Podczas Mszy Św. zostało odczytane Słowo Konferencji Episkopatu Polski: (...) W ostatnim czasie wspólnota Kościoła w Polsce wstrząsana jest kolejnymi bolesnymi informacjami o wykorzystywaniu seksualnym dzieci i młodzieży przez niektórych duchownych. Przestępstwa te są źródłem głębokiego cierpienia osób pokrzywdzonych. Nie ma słów, aby wyrazić nasz wstyd z powodu skandali seksualnych z udziałem duchownych. (...).

Na transmisję Mszy św. zaprosiła chojnicka firma TADMAR - ul. Mieszka I 6, specjalizująca się w wykonywaniu i naprawie pokryć dachowych, wykonywaniem termomodernizacji i elewacji.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.