×
Dzisiaj jest Piątek, 06 Grudnia 2019 roku.

NaprawmyTo cieszy się powodzeniem wśród chojniczan


Dodane: 2019-06-17

Przez miniony weekend (14-16.06) mieszkańcy Chojnic 24 razy skorzystali z możliwości przekazania swych bolączek do ratusza za pośrednictwem aplikacji NaprawmyTo.pl.

Poinformował o tym na dzisiejszej (17.06) konferencji prasowej burmistrz Arseniusz Finster. Większość z nich dotyczy spraw komunalnych, jak np. utrudniona widoczność na skrzyżowaniu ulic Stroma - Strzelecka, złe parkowanie aut przeszkadza w ruchu (ul. Wiśniowa), zarośnięte i zamulone źródełka w Lasku Miejskim czy zapadnięte studzienki w jezdni (przy ul. Staszica 12). Z tego kanału komunikacji skorzystali także mieszkańcy ul. Modrzewiowej, by przypomnieć że czekają ponad 20 lat na budowę ulicy. Wpłynął także wniosek o budowę progów spowalniających przy przejściu dla pieszych na ul. Rzepakowej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.