×
Dzisiaj jest Sobota, 22 Lutego 2020 roku.

Czyste Chojnice tematem wiodącym nr 28 Kwartalnika


Dodane: 2019-08-01

Wczoraj  (31.07) odbyła się promocja nr 28 Kwartalnika Chojnickiego. Wiodącym tematem są "Czyste Chojnice" z tekstami o oczyszczalni ścieków, ZZO w Nowym Dworze i firmie zajmującej się wywozem odpadów.

Zawartość numeru tym razem przedstawiła Sekretarz Redakcji Anna Maria Zdrenka. W dyskusji głos zabrali: Jacek Klajna (o Dniach Chojnic, o oczyszczalni i o malarce Bożenie Duda); Grzegorz Szlanga (o swym pobycie jako asystent w Akademii Teatralnej w Warszawie); Emilia Kalitta (o Chojnickim Collegu Kreatywności i Innowacyjności oraz o działalności Rodziny Kolpinga); Ewa Drzazgowska o idei przedszkoli leśnych; Jolanta Siewert o wywiadzie z nią; Bożena Duda o swojej twórczości i przeprowadzce z Gdańska do Chojnic oraz Jan Malicki (na miniaturze video) o swej znajomości z malarzem Olgierdem Turkiem, którego obrazy znalazły się na wystawie w Czytelni.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.